درباره ما

ما از سال 1372 در زمینه فروش  دستگاه های جت پرینتر و خدمات پس از فروش فعال هستیم. و در حال حاضر  بیش از 11000 دستگاه جت پرینتر در سراسر ایران در شرکتهای تولید کننده در زمینه های گوناگون مانند صنایع غذایی (لبنیات، فرآورده های گوشتی، شیرینی و شکلات، نوشیدنی ها و …)، سیم و کابل ،قطعات خودرو ، دارویی و مکمل های دام و طیور، کشتارگاه‌های صنعتی و…. زیر پوشش چتر خدماتی ما می‌باشند.

ما در شرکت مهندسی کاریاران پارس به عنوان نماینده انحصاری جت پرینتر های لینکس انگلستان و  نماینده رسمی جت پرینتر های هیتاچی ژاپن که هر دو از برترین برندهای جهانی می‌باشند، در تمام این سالها همواره تلاش کرده‌ایم تا به‌روزترین تکنولوژی را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت ارائه نماییم که این امر رسالت اصلی و اولویت اول ماست. 

و اجازه نمی‌دهیم هیچ خط تولیدی به دلیل از کار افتادن دستگاه‌های ما غیر فعال شود که این امر مستلزم ایجاد یک چرخه‌ی دقیق کاری در تامین مواد مصرفی و قطعات یدکی در قالب یک تیم مجهز و مجرب فنی، بازرگانی و اداری می‌باشد که به گواه مشتریان عزیزمان از  پس آن برآمده‌ایم و با قدرت ادامه می‌دهیم.

خدمات پس از فروش ما در سراسر کشور به راحتی قابل استفاده است.

و  با یک تماس با دفتر خدمات پس از فروش یا به صورت آنلاین از طریق همین صفحه هماهنگی لازم جهت اعزام نیرو به کلیه نقاط کشور صورت می‌گیرد.

البته لازم به ذکر است که بیش از 90 درصد درخواست های خدمات ازطریق راهنمایی های  تلفنی و یا آنلاین و به صورت کاملا رایگان رفع می‌گردد. 

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش خدمات پس از فروش شرکت مراجعه نمایید. 

همچنین خدمات مربوط به نصب، آموزش و راه‌اندازی دستگاه‌های ارائه شده به صورت رایگان  و در محل کارخانه‌ی تولیدی انجام می‌شود.

شرکت مهندسی کاریاران پارس
شرکت مهندسی کاریاران پارس