شرکت مهندسی کاریاران پارس با مسوولیت محدود در سال 1372 توسط دستان پرتوان زنده‌یاد جناب آقای مهندس سعید مومن زاده با توجه به نیاز زمانه و احتیاج صنعت بسته بندی کشور عزیزمان ایران، تاسیس گردید. در اولین قدم ایشان که از پیشگامان این صنعت بودند و هستند،  اقدام به اخذ نمایندگی انحصاری از شرکت لینکس انگلستان نمودند که همزمان با واردات اولین محموله، دوره‌های متناوب آموزشی فنی و بازرگانی در تهران ، دبی و کمبریج انگلستان برقرار شد.

در سال 1392 با توجه به شدت گرفتن تحریم‌ها همزمان با ادامه فعالیت با شرکت لینکس به نحوی که حتا یک‌روز اجازه ندادیم خلائی در ارائه خدمات به وجود بیاید، با اخذ نمایندگی رسمی از شرکت هیتاچی ژاپن، جت پرینتر های هیتاچی را هم به سبد محصولاتمان اضافه کردیم تا از این طریق بتوانیم قدرت انتخاب شما مشتریان عزیز را افزایش بدهیم.

در تمامی این سال‌ها شرکت ما یک شرکت خانوادگی بوده است و دوستانی که افتخار همکاری با آنها را داشته ‌ایم و یا داریم هم جذب همین خانواده شده اند و همین موضوع باعث شده تا همیشه بهترین خودمان را با تمام تلاش و عرقمان برای این شرکت بگذاریم تا هدفمان که همانا همیشه در اوج ماندن است، محقق بماند.

ما افتخار می‌کنیم که برخی نیروهامان در همین شرکت بازنشسته شدند و یا با بیش از دو دهه تجربه هنوز در کنار همدیگر به راه‌مان ادامه می‌دهیم.

ما افتخار می‌کنیم که علاوه بر یک بنگاه اقتصادی، همیشه یک مدرسه بوده ایم و بسیاری از دوستان فعال در این صنعت، کارشان را با همکاری با شرکت مهندسی کاریاران پارس آغاز کرده‌اند که برای همه‌شان آرزوی موفقیت داریم.

روزهای تلخ و شیرین بسیاری را در این سی سال سپری کرده‌ایم. روزهای خوبمان بسیار بوده اند اما تلخ‌ترین روزمان، روز از دست دادن زنده یاد مهندس سعید مومن زاده بود که  حق پدری به گردن همه‌مان داشته و دارند. سخت بود و تلخ، اما ناگزیر و ناگریز از ادامه‌ی راه بودیم. راهی که در اصل راه ایشان بود و مهمترین وصیت‌شان به ما و خانواده، محکم بودنمان در ادامه دادن بود. روح‌شان شاد و یادشان گرامی باد.

 بدون هیچ وققه‌ای ادامه دادیم . و چه کسانی بهتر از فرزندان برومندشان که سالها تحت آموزش پدر بوده‌اند و مدیریت مجموعه را زندگی کرده‌اند. جناب آقای مهندس سامان مومن زاده با عنوان مدیریت محترم عامل و سرکار خانم سپیده مومن زاده با عنوان مدیریت بازرگانی خارجی و عضو محترم هیات مدیره اجازه ندادند کوچک‌ترین خللی در کار مجموعه بوجود بیاید.

البته این مهم بدون کمکهای صادقانه و برادرانه‌ی یک نفر بسیار سخت می‌شد: قائم مقام محترم مدیریت عامل و مدیر مالی و اداری مجموعه ، جناب آقای محمدرضا خیاطان که قدیمی ترین و کلیدی ترین مدیر مجموعه ما می‌باشند.

در کنار ایشان مدیران دیگر شرکت هم به بهترین شکل ممکن در کنارمان بودند که برجسته ترین‌شان زنده یاد مهندس حسام‌الدین علی‌جانی بودند که با سمت مدیریت فنی بار سنگینی را به بهترین شکل ممکن به دوش کشیدند  و با رفتن‌ غیرقابل باورشان یکی از تلخ‌ترین روزهای زندگی همه‌ی ما را رقم زدند. روح‌شان شاد و یادشان گرامی.

اما نباید از پرسنل محترم، کوشا و هم‌دلمان غافل شویم که همانا بزرگترین سرمایه‌ی ما، نیروی انسانی ماست که افتخار می‌کنیم در کنار هم هستیم.

کارگروهی تیمورک teamwork